В нас честь у труді й труд в честі

Main Menu

STOCK

STOCK

Головна1

Щіро вітаємо Вас

на сайті підприємства Санта Україна!

ПрАТ «Санта Україна» - це підприємство, що працює за сучасними технологіями з дотриманням високих європейських стандартів якості, з ефективним управлінням та якісним обслуговуванням замовників.

Вже більше 20 років ми успішно шиємо на замовлення жіночий одяг для провідних європейських компаній та відомих торгових марок, таких як: SWINGNEXTMEXX, Marks & Spenser, Laura Ashley, Mamas & Papas, Bonita, C&A, S.Oliver, Mariposa, Marc Yacobs, Oui, Antonelle, PLANET, PRECIS PETITE, Tara Jarmon, GERARD DAREL Jakes та інші.

Підприємство працює як на давальницькій сировині так і виготовляє продукцію на вітчизняний ринок.

Продукція підприємства ПрАТ «Санта Україна» - це оптимальне співвідношення невисокої ціни та відмінної якості.

Ми йдемо в ногу з модними тенденціями.

Шановні клієнти! Ми завжди раді співпраці з Вами.

Наша мета – взаємовигідна співпраця.

З повагою

Голова Правління

Генеральний директор

Євген Михайлович Дирдін

Історія підприємства

Історія  створення підприємства

 

У 1945 році  в приміщенні  колишнього миловарного заводу була відкрита взуттєва та швейна фабрики, а через рік Первомайська швейна фабрика виділилася в самостійне підприємство. З роками старе приміщення і кількість випущеної продукції вже не могли задовольнити потреби населення та колектив фабрики. І тому керівництво підприємства у 1959 році почало будівництво нового 2-х поверхового виробничого корпусу, яке було закінчене в 1961 році. 

Таким же чином в 1965 році був побудований і зданий в експлуатацію ще один виробничий корпус. Підприємство працювало в двозмінному режимі з чисельністю більше тисячі чоловік. З кожним роком нарощувалися виробничі потужності.       

Для підвищення продуктивності праці та переведення колективу на однозмінний режим роботи, у 1985 році було почато, а у 1986 році закінчено будівництво 4-х поверхового виробничого корпусу з їдальнею на 160 посадочних місць.

У 1992 році підприємство змінило форму власності на колективну і почало іменуватися АТЗТ “Санта Україна”, з 2011 – на ПрАТ «Санта Україна».

Сьогодні підприємство складається з 3-х швейних цехів, раскрійно-підготовчого, експериментального цехів, дослідно-конструкторської ділянки, адміністративних і господарських відділів.