В нас честь у труді й труд в честі

Main Menu

НОВИНИ


21.02.2018    На фабрику завітали директори шкіл та гімназії                                                       Первомайська


        Минулої п'ятниці - 16 лютого, наше підприємство відвідали директори шкіл та гімназії Первомайська. Разом з ними завітала і начальник управління освіти Г.Ф.Остапенко. Екскурсію проводила Ірина Шудра.

IMG 20180216 130831

        Спілкування було особливо теплим та цікавим. Так, екскурсовод розповіла про те, що перших працівників наймали на роботу за однієї умови - наявності особистої шейної машинки. В часи, коли будували нові цехи, співробітники в першу зміну працювали за машиками,а в другу йшли на будівництво - швидше хотілось перейти до нових цехів. Та це вже історія.

      Сьогодні фабрика співпрацює з всесвітньо відомими європейськими компаніями та виготовляє одяг найвищої європейської якості. Кожне замовлення - це цікава задачка для співробітників, з якою наші майстрині з легкістю впораються. Наприклад одне з замовлень  - відшити колекцію дитячого одягу для Dolce & Gabbana. Високі вимоги, елементи ручної праці, повністю натуральні матеріали та важливі дрібниці - рапорт малюнку обов'язково мусив співпадати і для кожного віку цей малюк був свій. Але нашим працівникам вдалось виконати все на найвищому рівні з дотриманням всіх вимог.

    Продемонструвала І.Шудра і як ведеться робота з лекалами. Готові варіанти лекал від замовника приходять на пошту і потім плотер їх роздруковує. Це допомагає значно пришвидшити роботу.  

    Оскільки переважна кількість директорів - представниці прекрасної половини людства, найбільше захоплення у них викликала демонстрація виконаних замовлень для інофірм. Тут було багато емоцій - від здивування сучасною модою, до захоплення майстерністю працівників фабрики. Кожну нову модель сукні, пані готові були приміряти на себе, хоч не зі всіма модними тенденціями погоджувались.

IMG 20180216 131750

IMG 20180216 133614

    За веселими розмовами та жвавими обговореннями дістались і до складу готової продукції.

    Ми дуже тішимось, що змогли показати внутрішнє життя фабрики не лише старшокласникам, але й директорам. Така співпраця допомагає поглибити та розширити знання мешканців міста про ті підприємства та можливості, які у нас.

     Вкотре хочемо запросити до нас та наголошуємо, що ми відкриті до співпраці та готові розглянути Ваші пропозиції! 

    

 

 

 

 


15.02.2018  Діти - наше майбутнє. Школярі відвідали                                                              підприємство.


     Діти - наше майбутнє. Це розуміємо і ми, тому активно знайомимо майбутніх абітурієнтів з нашим підприємством. Адже саме зараз вони стоять перед вибором, яку ж спеціальність обрати. 

Гімназія

  Гімназія  

    Минулого тижня ми провели екскурсії для багатьох старшокласників. Фабрику відвідали учні з Гімназії, 9 школи, 10 клас 15 школи, 9 клас 6 школи, 10 клас 1 школи та 8,9 класи 3 школи.

9 школа
  Старшокласники 9 школи

15 шк 10 клас  10 клас 15 школи

      Для дітей став справжнім відкриттям той факт, що в нашому місті відшивають свої колекції відомі європейські бренди. А це свідчить про відповідність високим стандартам якості, відповідальність та професіоналізм працівників.
    Ірина Шудра розповіла дітям, про той непростий шлях, який пройшло підприємство - від швейного цеху до сучасної фабрики. 
    В пошивочних цехах особливо вдячними слухачами були звісно дівчатка, адже фабрика спеціалізується на пошитті жіночого одягу, і неможливо відірвати погляд від тих напівпрозорих мереживних суконь, які чекають на відправку до Європи. Попереду випускні бали і дівчата подумки вже обрали собі сукню.
      Вразив діток і склад готової продукції - стільки там вишуканих та елегантних суконь, блуз, брюк. Тут можна обрати одяг для будь-якої події - ділова зустріч, робочий день, святкова вечеря. А попереду ж 8 Березня!
      Завдяки таким екскурсіям діти мають можливість ближче ознайомитись з нашим підприємством, оцінити його можливості та перспективи. Ми щиро сподіваємось, що змогли зацікавити молодь. Наше підприємство зацікавлене в молодих, сміливих кадрах. В свою чергу, ми готові запропонувати гідні умови праці та високий рівень заробітної платні.
Санта Україна чекає саме на Вас - молоді та обдаровані!!

6 школа

9 клас 6 школа

1 школа 10 клас

10 клас 1 школа

3 школа 9 кл

8,9 класи 3 школи

 

 


31.01.2018   Старшокласники знайомляться з виробництвом!


IMG 6650cb449e430532afa5f0f4cca980fb V

   Учні 9 та 10 класу 16 школи

IMG 2dd77bb03e09c1a517fa6ee00069c526 V

   8 і 9 клас 7 школи

IMG 930e5bcf38a9bd322e207569bf2ad83e V

   Учні 8 школи 8 і 9 класів

  Згідно з планом, екскурсії учнів на фабрику продовжуються. Протягом останнього тижня виробництво відвідали старшокласники 12 школи, 9 та 10 клас з 16 школи, 8 і 9 класи 7 та 8 шкіл. 

    Головний контролер - І.Шудра, як вже досвідчений екскурсовод змогла не просто ознайомити дітей з історією фабрики та особливостями виробництва одягу, а й зацікавити молодь. Діти приймали активну участь та задавали різноманітні питання. Що не дивно, перш за все старшокласників цікавило питання, яким чином можна придбати одяг, який відшивається для відомих світових брендів. Та наприкінці екскурсії діти і самі зрозуміли відповідь - цей одяг поїде закордон.

    Але завдяки дослідно-конструкторській дільниці ми теж маємо змогу носити одяг вироблений та розроблений нашими дизайнерами, відшитий в нашому місті, руками наших майстринь. 

    Так як шкіл, які хочуть познайомити своїх старшокласників з внутрішнім життям справжньої фабрики досить багато, екскурсії продовжуватимуться і далі. Ми радо чекатимемо юних дослідників та відкриємо їм майже всі секрети. Можливо, серед них наші майбутні дизайнери чи майстрині-розкрійниці.

 

 

 


18.01.2018                    Школярі на екскурсії !


IMG 9e37bfd128869aee00ce36d83b555a82 V

   

      24 січня, нашу фабрику відвідали учні 4 школи 9а та 9б класів разом з вчителями. В ході екскурсії, яку проводили Савранська Лариса та Шудра Ірина, діти дізнались історію створення фабрики, побували в пошивочних цехах та на складі готової продукції. 

    Особливо молодь вразив експериментальний цех, в якому відшиваються зразки для іноземних компаній. Тут можна було побачити зразки готового одягу для Dolce & Gabbana, Moschino та інших всесвітньовідомих брендів. У швейних цехах, учні змогли на власні очі побачити всю ту красу, яку згодом носитимуть європейські модниці. Звісно, виникло питання - чи можна нам придбати ці сукні?          Екскурсовод - головний контролер І.Шудра, пояснила, що вся ця продукція відправиться до Франції, Німеччини та інших європейських країн. 
     Ми ж маємо змогу придбати продукцію, відшиту на нашій фабриці, завдяки дослідно-конструкторській дільниці, яка займається створенням моделей для власного, вітчизняного ринку. Саме цей сегмент одягу діти змогли побачити на складі готової продукції, де її можна відразу придбати.
    Хочемо зазначити, що така екскурсія не була випадковою. Завдяки сприянню Управління Освіти, проведення аналогічних екскурсій заплановано і для дітей з інших шкіл міста. Метою таких заходів, є формування усвідомленого вибору майбутньої професії серед молоді міста. 
Непідробна зацікавленність самих учнів, їх жвавий інтерес до всього, про що їм розповідали ескурсоводи та цілком дорослі та серйозні запитання показують, що такі екскурсії дійсно важливі та актуальні для нашої молоді!