В нас честь у труді й труд в честі

Історія  створення підприємства

 

У 1945 році  в приміщенні  колишнього миловарного заводу була відкрита взуттєва та швейна фабрики, а через рік Первомайська швейна фабрика виділилася в самостійне підприємство. З роками старе приміщення і кількість випущеної продукції вже не могли задовольнити потреби населення та колектив фабрики. І тому керівництво підприємства у 1959 році почало будівництво нового 2-х поверхового виробничого корпусу, яке було закінчене в 1961 році. 

Таким же чином в 1965 році був побудований і зданий в експлуатацію ще один виробничий корпус. Підприємство працювало в двозмінному режимі з чисельністю більше тисячі чоловік. З кожним роком нарощувалися виробничі потужності.       

Для підвищення продуктивності праці та переведення колективу на однозмінний режим роботи, у 1985 році було почато, а у 1986 році закінчено будівництво 4-х поверхового виробничого корпусу з їдальнею на 160 посадочних місць.

У 1992 році підприємство змінило форму власності на колективну і почало іменуватися АТЗТ “Санта Україна”, з 2011 – на ПрАТ «Санта Україна».

Сьогодні підприємство складається з 3-х швейних цехів, раскрійно-підготовчого, експериментального цехів, дослідно-конструкторської ділянки, адміністративних і господарських відділів.