В нас честь у труді й труд в честі

    Історія ПрАТ «Санта Україна» починається з далекого 1945 року. З тих пір багато чого змінилось, але незмінним залишився основний принцип роботи фабрики – дотримання високих європейських стандартів якості у пошитті жіночого одягу. Підтвердженням цьому служать провідні європейські компанії - SWINGNEXT, Laura Ashley, S.Oliver, Oui, Grosso Moda, які обрали саме наше підприємство для пошиву власних колекцій.

   10ПрАТ “Санта Україна” сьогодні - це 3 пошивочних цеха, розкрійний та експериментальний цехи та дільниця виробництва товарів широкого вжитку. Саме в цих цехах народжуються спідниці, сукні, брюки та блузи, які згодом будуть відправлені до європейських країн. Розробкою та пошиттям одягу для вітчизняного ринку займається дільниця виробництва товарів широкого вжитку.

   Процес створення нових моделей починається в експериментальному відділі. Тут майбутні моделі проходять весь шлях від розроблення крою, відшивання дослідних зразків, тиражування лекал для швейних цехів, що надійшли з відділу САПР підприємствах до кінцевого розрахунку витрат матеріалу для кожної окремої моделі.

    В розкрійному цеху деталі розкроюють відповідно до лекал, відбувається контроль якості, маркування та комплектування деталей, їх подальший розподіл для швейних цехів.

    Далі в роботу включаються швейні цехи, в яких одяг відшивається та проходить контроль якості. А вже потім, пройшовши всі перевірки на якість та відповідність стандартам, сучасний та стильний одяг, виготовлений в Україні, потрапляє до шаф європейських модниць.

    Більше 20 років підприємство очолює Заслужений працівник промисловості – Дирдін Євген Михайлович.

    Найбільша гордість нашої фабрики – це працівники. Всього на підприємстві працює 340 чоловік. В 1999 році колектив ПрАТ «Санта Україна» нагороджено Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України “За заслуги у сприянні реалізації державної соціальної та економічної політики, та з нагоди 8-ої річниці Незалежності України”.

   Тільки за останні роки 5 наших працівників були відзначені державними нагородами:

  • - Свидюк Ірина Володимирівна (начальник цеху № 1) - Заслужений працівник промисловості України, 2015 р.
  • - Цикалюк Наталія Миколаївна (швачка цеху № 2/3) - Заслужений працівник промисловості України, 2015 р.
  • - Негреско Ольга Олексіївна (швачка цеху № 3/6) - Орден княгині Ольги ІІІ ст., 2015 р.
  • - Багрій Наталія Іванівна (начальник цеху № 2) - Орден княгині Ольги ІІІ ст., 2016 р.
  • - Глушко Михайло Михайлович (розкрійник розкрійного цеху) - Орден «За заслуги», ІІІ ст., 2016 р.

  28 

     Дошку Пошани м.Первомайська прикрашає одна з кращих працівниць підприємства Богачова Тетяна Василівна, швачка цеху № 3/5 та кращий колектив - цех № 2 під керівництвом начальника цеху Багрій Н.І.

    

   

 

 

    Ми поважаємо працю наших співробітників і намагаємось створити всі умови для комфортного робочого процесу. Всі цехи обладнані кондиціонерами. На підприємстві функціонують душові, стоматологічний кабінет, кабінет гінеколога, кабінет узі, перукарня та взуттєва майстерня.

24

   Високі стандарти якості, постійний розвиток, сучасні технології в поєднані з повагою до людей – все це характеризує ПрАТ «Санта Україна». І якщо ви хочете долучитись до створення сучасної моди та стати частиною нашої команди, або ж прагнете більше дізнатись про процес створення одягу чи маєте якість ідеї та пропозиції – ми завжди відкриті новому!

    

 Історія  створення підприємства

У 1945 році  в приміщенні  колишнього миловарного заводу була відкрита 

взуттєва та швейна фабрики, а через рік Первомайська швейна фабрика виділилася в самостійне підприємство. З роками старе приміщення і кількість випущеної продукції вже не могли задовольнити потреби населення та колектив фабрики. І тому керівн

ицтво підприємства у 1959 році почало будівництво нового 2-х поверхового виробничого корпусу, яке було закінчене в 1961 році. 

Таким же чином в 1965 році був побудований і зданий в експлуатацію ще один виробничий корпус. Підприємство працювало в двозмінному режимі з чисельністю більше тисячі чоловік. З кожним роком нарощувалися виробничі потужності.       

Для підвищення продуктивності праці та переведення колективу на однозмінний режим роботи, у 1985 році було почато, а у 1986 році закінчено будівництво 4-х поверхового виробничого корпусу з їдальнею на 160 посадочних місць.

У 1992 році підприємство змінило форму власності на колективну і почало іменуватися АТЗТ “Санта Україна”, з 2011 – на ПрАТ «Санта Україна».

Сьогодні підприємство складається з 3-х швейних цехів, раскрійно-підготовчого, експериментального цехів, дослідно-конструкторської ділянки, адміністративних і господарських відділів.